Nustatymai
Tinklaraščių archyvai
Tinklaraščio kategorijos
Naujausi komentarai
Nėra komentarų
Tinklaraščio paieška

Naujieji iPhone 11, iPhone 11 Pro ir iPhone 11 Pro Max

Rugsėjo 10 d. „Apple“ pristatė savo naująjį išmanųjį telefoną „iPhone 11“,kuris siūlo daugybę galingų funkcijų už prieinamą kainą. Parduodamas kartu su brangesniais „ iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ , „iPhone 11“ taps „iPhone“ tobulu daugumai žmonių.

 „IPhone 11“ pakeitė „iPhone XR“ , o jame yra 6,1 colio skystųjų kristalų ekranas, kurį „Apple“ vadina „skystu tinklainės HD ekranu“. Jame yra 1792 x 828 skiriamoji geba , „True Tone“ palaiko baltą spalvą balanso derinimui su aplinkos apšvietimu ir platų spalvų palaikymą tikroviškoms spalvoms.

 Kaip ir „iPhone XR“, „iPhone 11“ neapima „3D Touch“, o naudoja „ Haptic Touch“ . „Haptic Touch“ palaikomas „iOS 13“, tačiau jam trūksta „3D Touch“ jautrumo slėgiui.

 Išmanusis dizainas rodo, kad „iPhone 11“ yra stiklinis korpusas, kurio spalvos yra šešios : balta, juoda, geltona, raudona, violetinė ir žalia. Pastarosios dvi spalvos yra naujos 2019 m.

 „IPhone 11“ neatrodo daug kitaip nei „iPhone XR“, tačiau „Apple“ sako, kad jis pagamintas iš visų laikų išmaniojo telefono stiklo ir pasižymi geresniu atsparumu vandeniui (IP68) , padidinančiu bendrą patvarumą. Erdvinis garsas siūlo labiau įtraukiančią garso patirtį, palaikoma „Dolby Atmos“ .

 Kameros sistema išskiria „iPhone 11“ nuo XR, o „Apple“ pristato naują dvigubų objektyvų kamerą, kuri yra geresnė nei ankstesnė vieno objektyvo kamera. Fotoaparato sąrankoje yra standartinė plačiakampė kamera ir nauja ypač plačiakampė kamera su 120 laipsnių matymo lauku. Skirtingai nei „iPhone 11 Pro“ ir „Pro Max“, nėra fotokameros objektyvo.

 Anot „Apple“, ypač plačiakampis fotoaparatas užfiksuoja keturis kartus daugiau scenos , todėl jis idealiai tinka kraštovaizdžio nuotraukoms, architektūros vaizdams, griežtiems kadrams ir dar daugiau. Abi kameros veikia kartu, kad įgalintų portreto režimą žmonėms, naminiams gyvūnėliams, objektams ir dar daugiau , „iPhone XR“ atnaujinimas, kuris palaikė tik asmenų kadrus portreto režimu.

 „ IPhone 11 “ fotoaparato sąsaja buvo pertvarkyta į labiau įtraukiančią patirtį, leidžiančią pamatyti ir užfiksuoti sritį už kadro ribų, naudojant ultra plačiakampę kamerą. Palaikomas 2x optinis artinimas , kaip ir skaitmeninis artinimas iki 5x .

 „Apple“ pridėjo naują naktinį režimą , skirtą naudoti „iPhone“ apdorojimo galimybes ir naują plataus fotoaparato jutiklį, kad būtų galima fotografuoti aiškias, aiškias, ryškias nuotraukas net labai silpno apšvietimo sąlygomis, panašiai kaip naktinio žvilgsnio režimą „Google Pixel“ įrenginiuose.

 4K vaizdo įrašymas su išplėstu dinaminiu diapazonu galimas 24, 30 arba 60 kadrų per sekundę greičiu, o abi „iPhone 11“ kameros gali būti naudojamos vaizdo įrašams įrašyti.

 „ QuickTake“ vaizdo režimas leidžia palaikyti fotoaparato programos užrakto mygtuką, kad būtų galima automatiškai įrašyti vaizdo įrašą stebint objektą, o „ Audio Zoom“ funkcija suderina garsą su vaizdo kadru ir suteikia dinamiškesnį garsą .

 Į priekį nukreipta „TrueDepth“ fotoaparato sistema buvo atnaujinta su nauja 12 megapikselių kamera , todėl „ Face ID“ tapo 30 procentų greitesnė ir galėjo veikti iš daugiau kampų . Pirmą kartą jis palaiko 120 kadrų per sekundę „slo-mo“ vaizdo įrašą , leidžiant vartotojams užfiksuoti „slo-mo“ selfijus, dar žinomus kaip „slofiai“. „TrueDepth“ kamera taip pat palaiko naujos kartos išmanųjį HDR, kad nuotraukos būtų natūralesnės, ir ji gali įrašyti 4K vaizdo įrašą 60 kadrų per sekundę greičiu.

 Kalbant apie akumuliatoriaus veikimo laiką , „iPhone 11“ veikia valandą ilgiau nei „iPhone XR“ . Tai palaiko iki 17 valandų vaizdo įrašų atkūrimo, iki 10 valandų - transliuotų vaizdo įrašų atkūrimą ir 65 valandas - garso atkūrimą, nors tai neatitinka „iPhone 11 Pro“ ir „Pro Max“ akumuliatorių naudojimo laiko. Greitas įkrovimas galimas, tačiau skirtingai nei „iPhone 11 Pro“, „iPhone 11“ pristatomas su standartiniu 5W įkrovikliu, o greitam įkrovimui reikalinga papildoma įranga.

Pas mus prekes galite rasti čia:

iPhone 11 Pro Max dėklai - http://bit.ly/iphonepromax

iPhone 11 Pro Max apsauginiai stikliukai - http://bit.ly/iphonepromaxlcd

iPhone 11 Pro dėklai - http://bit.ly/iphone11prodeklai

iPhone 11 Pro apsauginiai stikliukai - http://bit.ly/iphone11prolcd
iPhone 11 dėklai - http://bit.ly/11prodeklai
iPhone 11 apsauginiai stikliukai - http://bit.ly/iPhone11lcd
www.mobilet.lt
Palikite komentarą
parašyti atsakymą
Prašome prisijungti norėdami komentuoti.

Meniu

Nustatymai

Dalintis