Prekių grąžinimas ir taisyklės

Susisiekite su mumis Grąžinimas per Omniva

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1. Bendros grąžinimo taisyklės.

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

1.2. Pirkėjas grąžindamas prekę turi pilnai sukomplektuoti į originalią pakuotę, tokią kokią gavo, kad ji neprarastu prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė ir pakuotė, nepanaudota prekė(-ės) ir kt.). Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes nepriimame prekės grąžinimui. Kokybiškų grąžinamų arba keičiamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu.

1.3. Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos, jeigu prekė grąžinama dėl pirkėjo noro ar kaltės. Jeigu parduotuvė “Mobilet” atsiunčia perekę su defektų arba ne tokią kokią užsakinėjo pirkėjas, parduotuvė kompensiuoja visas siuntimo ir grąžinimo išlaidas.

1.4. Norėdamas grąžinti kokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją telefonu arba el. paštu: info@mobilet.lt arba +370 607 03816

1.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 4 ir 5 punkte nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.6. Grąžinant gautą ne tą prekę ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis kokybiškomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kaina už pristatymą.

1.7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą akcijos metu, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.8. Klientas sutinka, kad atsiskaitydamas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu ir nusprendęs grąžinti prekę, pinigai jam bus grąžinti į nurodytą banko sąskaitą.

1.9. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo.

1.10. Jei pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes ir jų pristatymą, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui, užsakymas atšaukiamas, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokesčius, taikomus Pardavėjui už atliktus banko pavedimus, prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas.